top of page

Orman, Kıyı ve Sualtı Temizlik Projesi

Amerika’da The Ocean Conservancy kuruluşunun düzenlediği  "Uluslararası Kıyı Temizliği Kampanyası (ICC)" ve Mayıs ayında Akdeniz özelinde düzenlenen "Clean up the Med" kapsamında deniz dibi, orman ve kıyı temizliği çalışmalarında gönüllülerimiz ile destek verdik.

Anadolu Efes ve DP World:
Kıyı Ve Orman Temizliği

Kurumsal gönüllülerimizin katılımıyla Heybeliada'da kıyı ve orman temizliği gerçekleştirdik. 30 gönüllü ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz sonunda toplamda 7 torba plastik, 3 torba cam, 4 torba metal, 2 torba ambalaj atığı,

2 torba geri dönüştürülemeyen atık topladık.

Kurumsal gönüllülerimizin katılımıyla Heybeliada'da kıyı ve orman temizliği gerçekleştirdik. 30 gönüllü ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz sonunda toplamda 7 torba plastik, 3 torba cam, 4 torba metal, 2 torba ambalaj atığı, 2 torba geri dönüştürülemeyen atık topladık.

Anadolu Efes ve DP World: Kıyı Ve Orman Temizliği

Orzax: Deniz Dibi Temizliği

Orzax İlaç, Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) ve  Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) ile 3 Mart Dünya Omega3 gününde "Temiz Kalp Temiz Deniz / Mavi Kalp Mavi Bayrak" isimli sualtı temizlik etkinliği gerçekleştirdik. Türkiye'nin ilk ve tek mavi bayraklı STK teknesi olan Valmira teknemiz ile Heybeliada Çam Limanı'nda 6 dalıcı ile gerçekleştirdiğimiz deniz dibi temizliğinde Omega3'ün kalp sağlığına olan önemine dikkat çekerek farkındalık yarattık. Etkinlik sonunda deniz dibinden 7 çuval muhtelif çöp çıkardık.

bottom of page